dostawcy erp, znacie ?

dostawcy erp, znacie ?

Poszukuje stron internetowych, na których znajdę ciekawe informację, jak i również katalog różnych firm i dostawców erp.

willos

Posty: 1

 
Powiem wam, że wiem jakie jest trudne archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednak teraz są odpowiednio stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

AloBalo

Posty: 4

 
O systemach erp znajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

gruszeczka45

Posty: 5

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to porządne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc dysponują niesłychanie dużą ilość faktur.

audi80

Posty: 5

 
Na różnych stronach internetowych można sprawdzać monitoring należności. Nie tylko na nich jest specyfika, ale również ceny i opinie danego systemu. Poszukaj najlepiej rankingów różnych w internecie.

wislaczekkk

Posty: 20

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

annanna

Posty: 4

 
Są też firmy takie, jakie zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w doświadczony sposób. Uważam, iż w wielu przypadkach to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

Tomcio

Posty: 6

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, niemniej jednak to jest niezmiernie mała ilość.

Gubomilaa

Posty: 4

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega usatysfakcjonowany, tak jak i moi pracownicy.

TomekK

Posty: 6

 
Wydaję mi się, iż w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na poniektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Czajkow34

Posty: 16