paznokcie hybrydowew Krakowie, zna ktoś?

paznokcie hybrydowew Krakowie, zna ktoś?

Hej dziewczyny! Może polecacie jakiś konkretny salon, w którym manicure to pełna profeska? Szukam salonu w Krakowie.

Gruamer

Posty: 2

 
Próbowałam zrobić sama paznokcie hybrydowe, ale to był pierwszy i ostatni raz :) Cieszę się, że w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Naprawdę konkretna porażka. Nie polecam :D

adzepeto

Posty: 29

 
Próbowałam wykonać sama paznokcie hybrydowe, niemniej jednak to był pierwszy i ostatni raz :) Weselę się, że w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Faktycznie konkretna porażka. Nie polecam :D

hamm45

Posty: 4

 
Od czasu do czasu pożądane byłoby zmienić salon, albowiem każda stylistka od manicure ma różne sposoby. Jestem zdania, że zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

Kitas

Posty: 15

 
Ja właśnie poszukuję jakiejś sprawdzonej osoby, ponieważ raz miałam niemiłe doświadczenie i to poskutkowało, że zaniechałam manicure w salonach. Fajnie byłoby znaleźć jakiś zaufany salon z paznokciami w Krakowie centrum, bo miałabym blisko i nie musiałabym martwić się o dojazdy.

alus

Posty: 8

 
Super miejsce, jeśli chodzi o robienie paznokci hybrydowych https://salonmagja.pl/. Polecam ten salon w Krakowie, ponieważ chodzę tam od roku regularnie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym była niezadowolona. Polecam.

Eksperttt45

Posty: 5

 
Jak trafisz na coś ekstra, to daj znać. W grudniu szykuje mi się wesele i wiadomo, będę potrzebowała profesjonalnego manicure. Mam nadzieję, że do tej pory znajdę coś sprawdzonego w Krakowie.

Kitas

Posty: 8