Pilnie potrzebuje pomocy

Pilnie potrzebuje pomocy

Witajcie, robiąc porządek na strychu odszukałem kilka starych ale niezmiernie wartościowych dla mnie i mojej rodziny kaset vhs. Na nieszczęście ani ja ani nikt z moich znajomych nie posiada odtwarzacza vhs. Czy istnieje opcja aby to jakoś odtworzyć na komputerze lub przegrać na płytę cd lub dvd?

Ymooo2

Posty: 18

 
Witaj kolego, jeśli szukasz nadal firmy, jaka jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest rzeczywiście interesujący.

UK_1234

Posty: 18

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie a wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi dobre rozwiązanie. Kasety nie są w świetnym stanie a zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć a zależy mi bardzo na tych kasetach.

Krzy25

Posty: 20

 
Na paru forach internetowych zalazłem sporo pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem lecz zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i myślę, że nagranie ich wesela na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

enriquess

Posty: 23

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania natomiast nikt nie prowadził mi nic szczególnego. Chyba będę zmuszony odszukać dobry odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową albowiem innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna lepsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

omen100

Posty: 28

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, iż zajmie to trochę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, kolorów oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje dużych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

Fiflek

Posty: 22

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednakże nie odnalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, albowiem chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odnalazłem kilka takich ludzi niemniej jednak wymagają oni kilkuset pln od jednego nagrania vhs więc jest to troszkę zbyt mnóstwo jak dla mnie.

jajaek34

Posty: 22

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeżeli cos odszukałeś. Już niedługo rocznica ślubu moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, jakie udało mi się znaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja lecz nie mam konkretnego rozwiązania.

krzysztofh

Posty: 20