najlepsze usługi ślubne

najlepsze usługi ślubne

Potrzebny mi dobry blog ślubny z artykułami na temat fryzur weselnych! Gdzie szukać inspiracji tego typu? Zostało mi mało czasu, a totalnie nie wiem jak się uczesać na własny ślub...;-)

umberko3

Posty: 5

 
Jakie są teraz modne fryzury ślubne? Ja mam akurat dość długie włosy – specjalnie zapuszczane, i myślę o koku. Czy lepiej je rozpuścić?

robson900

Posty: 17

 
Swoją salę weselną dodałem do bloga -https://slubi.pl/blog. Tu mają wizytówki firm weselnych z całej Polski. Oni oferują coś takiego jak certyfikat gwarancji jakości w branży ślubnej, który dla mnie był w jakimś stopniu zwiększeniem prestiżu i wiarygodności, a dla klientów jest ważną wskazówką – czy wybierać daną firmę, czy nie.

Poznaniaczek2

Posty: 13

 
Swoją salę weselną dodałem do bloga ślubnego ze strony https://slubi.pl/blog. Mam od nich specjalny certyfikat gwarancji jakości branży ślubnej, co stawia mnie w lepszym świetle przed klientami. Można też oceniać moją obsługę, dzięki czemu więcej osób się dowiaduje o tym jak pracujemy. Dobra forma promocji moim zdaniem.

Rrealg

Posty: 14

 
Ja to lubię generalnie wszelkie gadżety, więc na moim ślubie też nie mogło takich rzeczy zabraknąć. Fajne pomysły na takie gadżety z przymrużeniem oka znalazłam na blogu https://slubi.pl/blog. Warto poczytać sobie. Fajne są różne śmieszne naklejki na podeszwy butów. :)

Azazel412

Posty: 11

 
No trudna sprawa z tymi weselami. Teraz to jest prawdziwy wyścig między parami, kto zrobi przyjęcie z większą pompą, tak jakby to było w tym wszystkim najważniejsze...ech co za czasy.

joziaaaaq23

Posty: 18

 
Dużo fajnych rozwiązań jest apropos zaproszeń dla gości, naprawdę można tutaj ciekawie pokombinować. Zawsze to taka mała rzecz, a mimo wszystko miło dostać jakoś ładnie udekorowane zaproszenie.

Puch23

Posty: 7

 
U mnie to było tak, że dużo problemów miałam z wyborem fryzury i makijażu. Nie mogłam się zdecydować. Dużo pomysłów na zrobienie makijażu, który będzie z jednej strony modny, z drugiej dopasowany do mojej urody udało się znaleźć w serwisie ślubnym https://slubi.pl/blog. Mają bardzo fajnie prowadzonego bloga, często wrzucają coś nowego, więc są tu porady autentycznie na każdy temat związany z planowaniem ślubu.

namok

Posty: 10

 
Nam ślub udało się zaklepać na czerwiec przyszłego roku, dobrze, że jest R w nazwie miesiąca, a groziło nam wesele w lipcu, bo w kościele nie mieli wolnego terminu, ale jakaś para się na nasze szczęście wykruszyła i wskoczyliśmy na jej miejsce.

tefal100

Posty: 12

 
My to mamy w planie zrobić wesele w górach, ale nie wiadomo co z tego wyjdzie. Jednak to się wiąże z całą operacją logistyczną, załatwianiem, dojazdem, noclegiem no i kosztami, ale trzymajcie kciuki, żeby się udało!

Modniś

Posty: 11