producent oświetlenia

producent oświetlenia

Chce uzupełnić sklep o oświetlenie i szukam jakiegoś producenta, który ma dobrą ofertę jeśli chodzi o lampy i jednocześnie jest otwarty na współpracę z takimi firmami, które będą sprzedawać lampy w ramach dropshippingu. Jeśli macie jakąś sprawdzoną firmę, którą ewentualnie jesteście w stanie polecić to dawajcie znać.

pawel253

Posty: 1

 
Na pewno jak się zdecydujesz na dropshipping to na pewno będziesz miał wygodę przy takim generowaniu sprzedaży. Poza tym nie będziesz musiał się zastanawiać nad tym jaką tą kwestię rozwiązać jeśli chodzi o logistykę. Dla mnie faktycznie dobra propozycja, bo akurat nie mam zbyt dużo miejsca na gromadzenie produktów.

Czajkow34

Posty: 16

 
Mam wrażenie, że można już spotkać trochę takich producentów, którzy oferują współpracę w ramach dropshippingu więc jak poszukasz to pewnie znajdziesz pod tym kątem jakąś sensowną firmę dla siebie, której oferta będzie się dobrze sprawdzała i warto się będzie na nią zdecydować.

beata77

Posty: 12

 
Poszukaj firm, które ogólnie zajmują się produkcją. Zawsze współpraca z producentem to najlepsza opcja bo będziesz w stanie dostać najlepsze stawki za te produkty, które będziesz chciał u siebie wprowadzić. Poza tym producenci właśnie bardzo często ten model wysyłki od nich z magazynu obecnie wykorzystują.

Krzyś23

Posty: 5

 
Zasadniczo jeśli chodzi o oświetlenie to my dopiero od pewnego czasu u siebie do sklepu wprowadziliśmy, ale pod tym kątem korzystamy z propozycji https://sollux-lighting.pl/dropshipping.php. Firma produkuje lampy, duży wybór w ich ofertach, a jednocześnie duża wygoda dla sklepu, bo można się zdecydować na dropshipping i wtedy wysyłka zamówień jest bezpośrednio z ich magazynu.

nero45

Posty: 8

 
Z mojej perspektywy mogę polecić propozycje przygotowywane przez firmę https://sollux-lighting.pl/dropshipping.php. Współpracujemy z nimi w naszym sklepie. Mają dobrą ofertę jeśli chodzi o oświetlenie i klienci chętnie do tych propozycji sięgają. Moim zdaniem warto się na to zdecydować. Dla mnie super, bo nie muszę magazynować ich produktów, wszystko idzie w ramach dropshippingu.

Rafałek34

Posty: 14

 
Moim zdaniem ten model współpracy jaki się pojawia w ramach dropshippingu to super opcja, bo jednak bardzo często sytuacja tak wygląda, że te małe sklepy nie mają zbyt dużo magazynowej powierzchni i dzięki temu będzie można sporo miejsca zaoszczędzić, gdy będą one bezpośrednio wysyłane właśnie od producenta.

Penio

Posty: 16