adwokat w kielcach, znacie kogoś ?

adwokat w kielcach, znacie kogoś ?

Znajomy ma poważne problemy ze sprawą karną. Chodzi o pobicie i teraz moje pytanie znacie adwokata w Kielcach, który może mu pomóc?

Trener

Posty: 1

 
Z własnego doświadczenia wiem, iż jeśli nie pomoże adwokat to nic się nie wskóra. Nie ma znaczenia czy to sprawa karna czy związana z prawem cywilnym.

Antekkk

Posty: 2

 
Korzystałem z pomocy adwokata z Kielc, który prowadził mój rozwód i byłem niezmiernie usatysfakcjonowany. Poszukam dokładnie, kto to był, bowiem sprawa prowadzona była ze dwa lata temu. Jeśli znajdę namiary to dam Wam znać.

TomekK

Posty: 6

 
Znajomy ma adwokata w Kielcach, który jest faktycznie bardzo dobry. Prowadził jego sprawy firmowe. Uchronił go przed dwiema niekorzystnymi umowami. Znajomy myślał, że są w porządku, niemniej jednak niestety ktoś próbował go naciągnąć. Na szczęście na miejscu był cały czas adwokat i bardzo wnikliwie wszystko dla niego sprawdził.

345_14

Posty: 15

 
Trzeba szukać adwokatów, a nie wybierać kogoś przypadkowego. Jeżeli komuś adwokat pomógł przy rozwodzie to nie znaczy, że będzie mógł sobie poradzić z przepisami karnym. Naturalnie trzeba to wszystko zbadać, a wówczas wybierzemy kogoś najlepszego dla siebie.

Kitas

Posty: 7

 
Mnie pomagał jakiś adwokat z Kielc, ale nie wiem dokładnie, kto to był? Wtedy akurat nie miałem okazji się tym zajmować, bo robiła to moja rodzina. Sam go widziałem tylko kilka razy, ale był naprawdę bardzo skuteczny w tym, co robi. Myślałem, że moja sprawa zakończy się o wiele gorzej, ale jak widać bardzo się myliłem.

Orange444

Posty: 8

 
Bez pomocy profesjonalisty dzisiaj nawet umowy nie podpisuje. Wszyscy mają wszystko tak skonstruowane żeby było korzystne dla nich, ale już nie dla nas. Takie życie.

Grabow12

Posty: 2

 
W sprawach związanych z prawem cywilnych pomógł mi adwokat w Kielcach, który ma tutaj swoją ofertę http://adwokatkrakowiak.pl. Dla mnie to najlepsza osoba, bowiem nie był drogi, lecz jednocześnie był niezmiernie skuteczny.

Yuri20

Posty: 2

 
Zanim wybierze się adwokata to trzeba niesłychanie dokładnie sprawdzać, czym się zajmuje. Każdy z nich ma jedną czy kilka specjalizacji i właśnie w tym są najlepsi. Nie ma sensu tutaj kombinować wybierając kogoś do prawa karnego, kto się zajmuje pomogą tylko dla przedsiębiorców.

Buła

Posty: 6